najlepsze-wzory mapy zdjecia
Pejzaż
Architektura
Ludzie
Fauna i Flora
Przedmioty
Transport
Jedzenie i Na..
Sport i Wypoc..
Tło i Tekstu..
Abstrakcyjne
Inne
Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 18:00, email: biuro@rainbowzoom.pl, tel.: 792 566 752
 

Cyfrowy Druk Obrazów Na Piance PCV (Hard Foam Board) - zdjęcia na piance PCV

Bezpośredni druk na PCV, druk na piance PCV, zdjęcie na PCV, obrazy na PCV, pianka PCV z nadrukiem, twarda pianka PCVJeśli poszukujesz sposobu na konwersję zdjęć w dzieło sztuki, w niskiej cenie, nasza metoda druku na twardej piance PCV jest idealnym rozwiązaniem. Bezpośredni druk na piance PCV jest trwały, odporny na warunki atmosferyczne.

Zdjęcie na PCV charakteryzuje się doskonałym odzwierciedleniem barw. Druk zdjęcia na PCV wykonywany jest bezpośrednio na powierzchni płyty, dzięki tej metodzie obrazy na PCV są trwałe i druk nie odkleja się od powierzchni płyty. Z pewnością jest to świetny pomysł na dekorację, podnoszący walory estetyczne aranżacji pomieszczeń.

Pianka PCV z nadrukiem jest lekka, obrazy na PCV mogą być montowane nawet na dwustronnych, samoprzylepnych taśmach. Obrazy na lekkiej piance PCV są trwałe, można je czyścić miękką ściereczką nasączoną wodą bądź nieżrącymi środkami czyszczącymi. Materiał ten, przy odpowiednim sposobie montażu, może być mocowany do praktycznie każdej powierzchni. Jest ciężkopalny i samogasnący. Nadaje się również do wykorzystania na zewnątrz, jako billboardy reklamowe. Druk na PCV sprawdza się doskonale w akcjach marketingowych.

W ofercie posiadamy płyty PCV o grubości 2mm, 3mm, 4mm, 5mm, 8mm lub 10mm. Za pomocą naszego edytora ZoomEdit® można ułożyć dowolną kompozycję z płyt PCV, uzyskując dyptyki, tryptyki bądź obrazy złożone z dowolnej ilości płyt.
RainbowZoom kontakt
Nasza bogata galeria oparta jest na zdjęciach najlepszych, profesjonalnych fotografów i grafików z całego świata.

Każdy nasz produkt, który drukujemy, gwarantuje najwyższej jakości unikalny
i niepowtarzalny efekt.
Prześlij nam swoje zdjęcie, określ
wymiary i rodzaj materiału dla
Twojego indywidualnego
produktu.
Zapisz się do Newslettera
newsletter loading
fototapety ścienne, druk online, cyfrowy druk, druk na płótnie, Twoje zdjęcie na płótnie, usługi cyfrowego druku online, wydrukuj własne zdjęcie, cyfrowy druk, niesamowity cyfrowy druk, druk na fototapecie, druk na folii, druk na plexi, druk na aluminium, druk na banerze, druk na płytkach szklanych, druk na tkaninach, druk na PCV, druk naklejek na meble
biuro@rainbowzoom.pl
Tel.: +48 792 566 752
Copyrights© Robust Development 2009-2017