najlepsze-wzory mapy zdjecia
Druk na płótnie, przykładowe obrazy na płótnie
Druk na płótnie
• doskonała jakość
• ekologiczny druk lateksowy
• naturalne, bawełniane płótno
losowe opinie

Druk na płótnie - obrazy na płótnie naciągane na blejtramy

Druk na płótnie, obrazy na płótnie, fotoobrazy na płótnie, drukowane obrazy, druk cyfrowy na płótnie, obrazy canvas

Skonfiguruj Obraz na płótnie z własnego zdjęcia

Zamieniamy zdjęcia w dzieła sztuki, przedstawiamy nowoczesne obrazy canvas z zadrukowanymi krawędziami. Nasza firma łączy dzisiejsze nowoczesne technologie z artystycznym podejściem do obrazów drukowanych na specjalnym, oryginalnym bawełnianym płótnie canvas, tworząc genialne fotoobrazy na płótnie.

Druk na płótnie jest wodoodporny, odporny na blaknięcie, drukowane obrazy eksponowane bez wystawienia na bezpośrednie światło słoneczne zachowują swoją idealną kolorystykę przez ponad 200 lat. Obrazy na płótnie są starannie, ręcznie naciągane na drewniane ramy, co przyczynia się do ogólnego, artystycznego efektu końcowego, zapewniającego nietypowy i elegancki produkt do domu i biura. Istnieje też możliwość zamówienia płótna w roli.

Korzystając z naszego edytora można skomponować dowolną ilość paneli, z których będzie składał się obraz. Stwórz swój własny dyptyk, tryptyk, poliptyk, pentaptyk lub obraz złożony z jeszcze większej liczby elementów.

Nasza firma korzysta z najlepszych, ekologicznych materiałów gwarantujących najwyższą i bezkompromisową jakość. Nasz druk cyfrowy na płótnie spełnia wszystkie europejskie normy ochrony środowiska.

Pełna oferta
Nasza bogata galeria oparta jest na zdjęciach i pracach profesjonalnych fotografów i grafików z całego świata.

Każdy produkt, jaki wydrukujemy to gwarancja najwyższej jakości i trwałości z unikalnym efektem wizualnym.
Z Twojego zdjęcia
Prześlij własny plik, wybierz produkt, określ jego wymiary i zamów profesjonalny wydruk.
Wyślij plik do druku
druk na płótnie, zdjęcie na płótnie, obraz na płótnie, obraz ze zdjęcia, płótno ze zdjęcia, grafika na płótnie, fotoobrazy na płótnie, drukowanie na płótnie, wydruk na płótnie, nadruk na płótnie, drukowane obrazy, obrazy canvas naciągane na ramy, płótno naciągane na blejtramy, naciągane płótno, płótno z wydrukiem, druk obrazów
Znajdziesz nas również na opix.pl
biuro@rainbowzoom.pl
Tel.: +48 792 566 752
Copyrights© 2009-2024