najlepsze-wzory mapy zdjecia
Fototapety, przykładowa fototapeta
Fototapety
• bezwonne
• nietoksyczne
• standardowe i samoprzylepne
losowe opinie

Fototapety - fototapeta ze zdjęcia i fototapety na wymiar

Fototapeta, fototapety na wymiar, fototapeta ze zdjęcia, zdjęcie na fototapecie, fototapety dla dzieci, bezwonne tapety

Bezkompromisowa jakość druku. Obrazy na fototapecie ożywią Twoje ściany, fototapeta ze zdjęcia to idealny sposób na nadanie charakteru pomieszczeniom. Oferujemy fototapety na wymiar, drukowane w najwyższej jakości, tym samym gwarantujemy wspaniały efekt wizualny.

Wydruk na fototapecie jest trwały, w pełni zmywalny - przy pomocy wilgotnej ściereczki można oczyścić fototapetę z zabrudzeń nie uszkadzając nadruku. Do bardziej ekstremalnych miejsc, gdzie ściany narażone są na bardzo mocne zabrudzenia (np. kuchnia) możemy zaoferować fototapety z laminatem.

Używane przez nas miękkie, ekologiczne tusze gwarantują najwyższą jakość i trwałość wydruków. Drukujemy fototapety przy użyciu najnowocześniejszej technologii druku lateksowego trzeciej generacji, oferowaną przez HP Latex 360. W ten sposób uzyskujemy bezwonne tapety, które mogą być wykorzystywane zarówno jako fototapety dla dzieci / do pokoju dziecięcego a nawet jako fototapety dla szpitali. Wydrukujemy każde zdjęcie na fototapecie, nasz zespół pomoże Tobie w doborze odpowiedniej jakości zdjęcia do wydruku wielkoformatowego.

Drukujemy na kilku rodzajach materiałów, o różnej strukturze i gramaturze. Każda wykonywana przez nas fototapeta, w zależności od wymiaru i rodzaju materiału, dzielona jest na bryty o szerokości od 60cm do 150cm.

Dostępne materiały:
Pełna oferta
Nasza bogata galeria oparta jest na zdjęciach i pracach profesjonalnych fotografów i grafików z całego świata.

Każdy produkt, jaki wydrukujemy to gwarancja najwyższej jakości i trwałości z unikalnym efektem wizualnym.
Z Twojego zdjęcia
Prześlij własny plik, wybierz produkt, określ jego wymiary i zamów profesjonalny wydruk.
Wyślij plik do druku
fototapety na wymiar, fototapety ścienne, druk fototapet, fototapeta z nadrukiem, wydruk fototapet, fototapeta ze zdjęcia, zdjęcie na fototapecie, drukowane fototapety, fototapeta z nadrukiem, nadruk na fototapecie, fototapeta ze zdjęciem, zdjęcia na fototapetach, samoprzylepne fototapety, tapety z nadrukiem, tapeta ze zdjęciem, druk fototapet
biuro@rainbowzoom.pl
Tel.: +48 792 566 752
Copyrights© ARTIUS 2009-2019