najlepsze-wzory mapy zdjecia
Fototapety, przykładowa fototapeta
Fototapety
• bezwonne
• nietoksyczne
• standardowe i samoprzylepne
losowe opinie

Fototapety - fototapeta ze zdjęcia i fototapety na wymiar

Fototapeta, fototapety na wymiar, fototapeta ze zdjęcia, zdjęcie na fototapecie, fototapety dla dzieci, bezwonne tapety

Skonfiguruj Fototapetę z własnego zdjęcia

Bezkompromisowa jakość druku. Obrazy na fototapecie ożywią Twoje ściany, fototapeta ze zdjęcia to idealny sposób na nadanie charakteru pomieszczeniom. Oferujemy fototapety na wymiar, drukowane w najwyższej jakości, tym samym gwarantujemy wspaniały efekt wizualny.

Wydruk na fototapecie jest trwały, w pełni zmywalny - przy pomocy wilgotnej ściereczki można oczyścić fototapetę z zabrudzeń nie uszkadzając nadruku. Do bardziej ekstremalnych miejsc, gdzie ściany narażone są na bardzo mocne zabrudzenia (np. kuchnia) możemy zaoferować fototapety z laminatem.

Używane przez nas miękkie, ekologiczne tusze gwarantują najwyższą jakość i trwałość wydruków. Drukujemy fototapety przy użyciu najnowocześniejszej technologii druku lateksowego trzeciej generacji, oferowaną przez HP Latex 360. W ten sposób uzyskujemy bezwonne tapety, które mogą być wykorzystywane zarówno jako fototapety dla dzieci / do pokoju dziecięcego a nawet jako fototapety dla szpitali. Wydrukujemy każde zdjęcie na fototapecie, nasz zespół pomoże Tobie w doborze odpowiedniej jakości zdjęcia do wydruku wielkoformatowego.

Drukujemy na kilku rodzajach materiałów, o różnej strukturze i gramaturze. Każda wykonywana przez nas fototapeta, w zależności od wymiaru i rodzaju materiału, dzielona jest na bryty o szerokości od 60cm do 150cm.

Dostępne materiały:
Pełna oferta
Nasza bogata galeria oparta jest na zdjęciach i pracach profesjonalnych fotografów i grafików z całego świata.

Każdy produkt, jaki wydrukujemy to gwarancja najwyższej jakości i trwałości z unikalnym efektem wizualnym.
Z Twojego zdjęcia
Prześlij własny plik, wybierz produkt, określ jego wymiary i zamów profesjonalny wydruk.
Wyślij plik do druku
fototapety na wymiar, fototapety ścienne, druk fototapet, fototapeta z nadrukiem, wydruk fototapet, fototapeta ze zdjęcia, zdjęcie na fototapecie, drukowane fototapety, fototapeta z nadrukiem, nadruk na fototapecie, fototapeta ze zdjęciem, zdjęcia na fototapetach, samoprzylepne fototapety, tapety z nadrukiem, tapeta ze zdjęciem, druk fototapet
Znajdziesz nas również na opix.pl
biuro@rainbowzoom.pl
Tel.: +48 792 566 752
Copyrights© 2009-2024