najlepsze-wzory mapy zdjecia
Rainbow Zoom to uznana marka w Europie. Nasze doświadczenie i profesjonalizm oraz oddziały w wielu krajach Europy zachodniej, a także i w Polsce, zapewniają tysiącom naszych klientów najwyższej jakości produkty wykonywane na ich indywidualne zamówienie.RainbowZoom o nas

Dzięki współpracy z najlepszymi światowymi fotografikami oraz naszej galerii 30 milionów zdjęć i najnowocześniejszej technologii cyfrowego druku, dajemy naszym klientom możliwość stworzenia niespotykanych wcześniej dekoracji i kompozycji ściennych, które sprawiają, że każde miejsce w domu, mieszkaniu lub biurze nabierze niepowtarzalnego wyglądu.

Wszystkie nasze produkty: fototapety, obrazy na płótnie, obrazy na plexi itd. wykonywane są przez nas na najnowszych dostępnych na rynku światowym ploterach wielkoformatowych.

Gwarantują one najwyższą dostępną jakość druku UV i druku lateksowego. Do druku stosujemy specjalne, miękkie tusze bazujące na substancjach pochodzenia roślinnego, zapewniające bezwonność i ekologiczność wydruków. Materiały, na których wykonujemy druk spełniają najwyższe normy europejskich instytucji ochrony środowiska.

Uznanie naszych europejskich klientów pozwala nam na ciągłe rozwijanie naszej firmy i oferowanie im nowości przyczyniających się do jeszcze większych możliwości tworzenia nowoczesnych wystrojów wnętrz.

RainbowZoom nasz zespółNasz zespół składający się z doświadczonych specjalistów w dziedzinie grafiki oraz dekoracji wizualnej, kładzie szczególny nacisk na indywidualne podejście do każdego projektu oraz potrzeb Klienta. Realizujemy również własne pomysły klientów, którzy potrzebują profesjonalnego wsparcia w dziedzinie grafiki komputerowej. Służymy pomocą w razie potrzeby wykonania wstępnej wizualizacji pomieszczenia lub wykonania projektu indywidualnego.

Najkorzystniejsze ceny na rynku oraz krótki czas realizacji zleceń to także atut, którym możemy się szczycić.

Nieustannie rozwijamy wykorzystywane technologie i kompetencje naszego zespołu.

fototapety ścienne, druk online, cyfrowy druk, druk na płótnie, Twoje zdjęcie na płótnie, usługi cyfrowego druku online, wydrukuj własne zdjęcie, cyfrowy druk, niesamowity cyfrowy druk, druk na fototapecie, druk na folii, druk na plexi, druk na aluminium, druk na banerze, druk na płytkach szklanych, druk na tkaninach, druk na PCV, druk naklejek na meble
Znajdziesz nas również na opix.pl
biuro@rainbowzoom.pl
Tel.: +48 792 566 752
Copyrights© 2009-2024