najlepsze-wzory mapy zdjecia
Folia samoprzylepna, przykładowe zdjęcia na folii samoprzylepnej
Folia samoprzylepna
• trwały nadruk najwyższej jakości
• folie do wewnątrz i na zewnątrz
• folie do podświetleń
losowe opinie

Druk na folii samoprzylepnej, zdjęcia na folii samoprzylepnej

Druk na folii samoprzylepnej, cyfrowy druk na folii, zdjęcia na folii, obrazy na folii, folia samoprzylepna z grafiką

Skonfiguruj Folię samoprzylepną z własnego zdjęcia

Folia, którą wykorzystujemy do druku jest samoprzylepna, wykonana z celulozy i poliestru. Można ją łatwo montować na różnego rodzaju powierzchniach, takich jak: drzwi, okna, ściany lub innych twardych elementach, nie niszcząc ich. Może być przyklejana na powierzchniach nierównych, zagiętych, posiadających narożniki, co daje niepowtarzalny efekt. Obraz na folii samoprzylepnej jest produktem, który posiada bardzo szeroki wachlarz zastosowań dekoracyjnych.

Zdjęcia na folii samoprzylepnej są przede wszystkim idealne do wykorzystania na każdą płaską i gładką powierzchnię, co czyni je ciekawą alternatywą dla fototapet, gdyż nasze folie można wykorzystać jako fototapety samoprzylepne. Zdjęcie na folii zachowuje wysoki kontrast i genialną barwę koloru.

Druk na folii samoprzylepnej tworzy bezwonne i wodoodporne obrazy, odporne na zabrudzenia, wodę, promieniowanie UV. Można je więc stosować wewnątrz, jak i na zewnątrz. Nasza folia samoprzylepna jest bardzo łatwa w montażu w porównaniu do innych folii, które mają tendencję do marszczenia się i wypełniania powietrzem podczas przyklejania. Istnieje możliwość czyszczenia jej za pomocą nieżrących środków, używając miękkich materiałów. W razie potrzeby usunięcia folia nie pozostawia żadnych śladów kleju na oklejonej powierzchni.

Dostępne materiały:
Pełna oferta
Nasza bogata galeria oparta jest na zdjęciach i pracach profesjonalnych fotografów i grafików z całego świata.

Każdy produkt, jaki wydrukujemy to gwarancja najwyższej jakości i trwałości z unikalnym efektem wizualnym.
Z Twojego zdjęcia
Prześlij własny plik, wybierz produkt, określ jego wymiary i zamów profesjonalny wydruk.
Wyślij plik do druku
druk na folii samoprzylepnej, folia samoprzylepna z nadrukiem, obrazy na folii, zdjęcie na folii, zdjęcia na folii, samoprzylepna folia z grafiką, grafika na folii samoprzylepnej, folia samoprzylepna ze zdjęciem, nadruk na folii samoprzylepnej, drukowanie na foliach samoprzylepnych, nadruki na foliach, folie z nadrukiem
Znajdziesz nas również na opix.pl
biuro@rainbowzoom.pl
Tel.: +48 792 566 752
Copyrights© 2009-2024