najlepsze-wzory mapy zdjecia

Wszystkie produky zakupione na rainbowzoom.pl dostarczane są firmą kurierską DPD, DHL lub UPS w ciągu jednego dnia roboczego od daty nadania przesyłki.

Koszt standardowej przesyłki kurierskiej wynosi 15 zł
- dotyczy wszystkich produktów, które dostarczane są w roli jak np. fototapety, folie, tkaniny oraz tych, które wymiarami nie przekraczają specyfikacji przesyłek standardowych

Koszt gabarytowej przesyłki kurierskiej wynosi 30 zł
- przesyłką gabarytową określane są produkty, których suma dwóch dłuższych boków przekracza 160cm.

Kosz ponadgabarytowej przesyłki od 75 zł
- produkty, które rozmiarami przekraczają specyfikację przesyłek gabarytowych (np. rozmiar produktu to 280x150cm, lub najdłuższy bok ma więcej niż 180cm, lub suma dwóch dłuższych boków przekracza 280cm) nadawane są specjalnym transportem. W przypadku dużych i delikatnych produktów jak np. szkło - osobiście dostarczamy zamówienie do kupującego.

Po realizacji zamówienia i odebraniu go przez Kuriera istnieje możliwość śledzenia przesyłki bezpośrednio na stronie firmy przewozowej. Aby sprawdzić postęp dostawy należy, po otrzymaniu wiadomości informującej o nadaniu przesyłki, przejść do działu Status Zamówienia i wybrać aktywny link prowadzący na stronę firmy przewozowej.


dpd, dhl, ups
fototapety ścienne, druk online, cyfrowy druk, druk na płótnie, Twoje zdjęcie na płótnie, usługi cyfrowego druku online, wydrukuj własne zdjęcie, cyfrowy druk, niesamowity cyfrowy druk, druk na fototapecie, druk na folii, druk na plexi, druk na aluminium, druk na banerze, druk na płytkach szklanych, druk na tkaninach, druk na PCV, druk naklejek na meble
Znajdziesz nas również na opix.pl
biuro@rainbowzoom.pl
Tel.: +48 792 566 752
Copyrights© 2009-2024