najlepsze-wzory mapy zdjecia
Druk na szkle, przykładowy obraz na szkle
Druk na szkle
• perfekcyjna jakość
• trwały, wodoodporny druk UV
• szkło bezbarwne i hartowane
losowe opinie

Druk na szkle - panele szklane z nadrukiem, obrazy na szkle i zdjęcia na szkle

Druk na szkle, płytki szklane, panele szklane, obrazy na szkle, zdjęcia na szkle, zdjęcie na szkle, szkło z grafiką

Skonfiguruj Panel szklany z własnego zdjęcia

Oferowany przez nas produkt jakim jest druk na szkle, płytki szklane i panele z grafiką szklane to kolejna z naszych alternatyw na dekorację wnętrza. Zdjęcie na szkle wyróżnia nieporównywalna głębia, barwa kolorów i krystaliczny wygląd.

Obrazy na szkle idealnie prezentują się na ścianach, żywe kolory ukryte za taflą szkła dają niespotykany efekt wizualny oraz estetyczny. Nasze szkło drukowane jest "od spodu", zabezpieczone dodatkowo odpowiednim laminatem zwiększającym wytrzymałość druku. Laminat zwiększa też wytrzymałość tafli, co gwarantuje bezpieczeństwo szkła. Zapewniamy trwały, wodoodporny wydruk na szkle, nowoczesny produkt dla uzyskania efektownych wnętrz Twojego domu.

Nasz sposób produkcji powoduje, że wewnętrzna strona dekoracyjna jest bardzo dobrze zabezpieczona i pozwala na montaż przy użyciu nieagresywnych klejów montażowych bądź białych klejów do płytek (nie zawierających rozpuszczalników, izocyjanianów i silikonów). Bezpośredni druk na szkle jest odpowiedni do bezpiecznego wykorzystania w kuchniach, łazienkach itp., a ich czyszczenie odbywa się za pomocą ogólnodostępnych środków czyszczących, nie zawierających w sobie elementów ściernych.

Obrazy na szkle, takie jak płytki szklane przeznaczone są do montażu wewnątrz pomieszczeń, sprawdzą się w kuchniach, łazienkach, jako zabudowy ścian natrysków bądź, dopasowane wielkością do płytek ceramicznych, stworzą piorunujący efekt wyróżniający się wśród jednolitej barwy ceramiki. Płytki szklane o grubości 4mm, 5mm, 6mm dostępne są dowolnych kombinacjach wymiarów tafli.

Niezależnie od płytek szklanych oferujemy również możliwość zamówienia paneli szklanych, maksymalny wymiar tafli wynosi 300x200cm - w przypadku większych wymiarów szkło dzielone jest na elementy uzgodnione z kupującym.

Pełna oferta
Nasza bogata galeria oparta jest na zdjęciach i pracach profesjonalnych fotografów i grafików z całego świata.

Każdy produkt, jaki wydrukujemy to gwarancja najwyższej jakości i trwałości z unikalnym efektem wizualnym.
Z Twojego zdjęcia
Prześlij własny plik, wybierz produkt, określ jego wymiary i zamów profesjonalny wydruk.
Wyślij plik do druku
druk na szkle, obrazy na szkle, zdjęcia na szkle, panele szklane z grafiką, panel szklany z nadrukiem, panel szklany z nadrukiem, druk na panelach szklanych, grafika na szkle, szkło z nadrukiem, drukowanie na szkle, nadruk na szkle, szkło z grafiką, szkło ze zdjęciem, zdjęcie na szkle, druk na szklanych płytkach
Znajdziesz nas również na opix.pl
biuro@rainbowzoom.pl
Tel.: +48 792 566 752
Copyrights© 2009-2024