najlepsze-wzory mapy zdjecia
Druk na plexi, przykładowe obrazy na plexi
Druk na plexi
• niesamowity, krystaliczny efekt
• frezowanie dowolnego kształtu
• opcja druku do podświetleń
losowe opinie

Druk na Plexi / Akrylu - obrazy na plexi, zdjęcie na plexi

Bezpośredni druk na pleksi, druk na plexi, obrazy na plexi, zdjęcie na plexi, zdjęcie na pleksie, druk na akrylu, pleksi na wymiar

Skonfiguruj Plexi z własnego zdjęcia

Jednym z nowocześniejszych materiałów wykorzystywanych w nowych technologiach druku cyfrowego jest pleksi. Obrazy na plexi są zarówno nowoczesne, jak i stylowe. Bezpośredni druk na plexi gwarantuje doskonałą jakość obrazu, wykonywany jest w technologii UV wykorzystując miękkie, wodoodporne tusze. Dostępne grubości materiału to 5mm i 10mm.

Druk na akrylu nadaje głębi obrazom, oferujemy druk na pleksi na wymiar i wydrukujemy w najwyższej możliwej jakości dowolne zdjęcie na plexi, zamów pleksi do swojego salonu, sypialni, biura, łazienki. Każde zdjęcie na pleksie jest wodoodporne, odporne na warunki atmosferyczne i promienie UV. Może więc być eksponowane zarówno wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz budynków.

druk na plexi - mocowania dystansowe do obrazów na plexi

Płyty przytwierdzane są do ściany w odległości 20mm, za pomocą czterech aluminiowych, stylowych mocowań, dostarczanych wraz z produktem. Dodatkowo, diamentowo wygładzane krawędzie płyty nadają jej imponujący wygląd.

Druk na plexi wykonujemy w jednej z czterech dostępnych metod nadruku:

- PLEXI FULL-COLOR: druk na plexi w pełnym kolorze, czyli wydruk obrazu na płycie plexi kolorami CMYK+Biały. Biały kolor, jako ostatnia warstwa, jest aplą niwelującą przezroczystość obrazu.

- PLEXI TRANSPARENT: transparentny druk na plexi bez użycia białego koloru, co nadaje głębi obrazu. Kolory bez białego podkładu są półprzezroczyste, więc po zawieszeniu na ścianie kolor ściany jest formą apli dla obrazu.

- PLEXI SPOT: druk na plexi z wybiórczym, białym kolorem (tzw. spot white). Biały kolor wykorzystany w najistotniejszych miejscach drukowanej grafiki pozwala na wyodrębnienie interesującej treści obrazu, pozostałe elementy grafiki drukowane bez białego podkładu są półprzezroczyste.

- PLEXI 2xCMYK: druk do podświetleń, czyli wykorzystanie 3 warstw druku w kolejności: CMYK + Biały + CMYK. Druk 2 warstw koloru pozwala zachować intenywność barw, kiedy obraz podświetlany jest od tyłu.

Bezpośredni druk na plexi gwarantuje doskonałą jakość obrazu. Oferujemy możliwość zamówienia pleksi na wymiar - prześlij swój plik i wydrukuj dowolne zdjęcie na plexi.

ZOBACZ: Druk na plexi - dostępne grubości płyt plexi i ceny

Pełna oferta
Nasza bogata galeria oparta jest na zdjęciach i pracach profesjonalnych fotografów i grafików z całego świata.

Każdy produkt, jaki wydrukujemy to gwarancja najwyższej jakości i trwałości z unikalnym efektem wizualnym.
Z Twojego zdjęcia
Prześlij własny plik, wybierz produkt, określ jego wymiary i zamów profesjonalny wydruk.
Wyślij plik do druku
druk na plexi, wydruk na plexi, plexi z nadrukiem, obrazy plexi, obraz na plexi, plexi na wymiar, zdjęcie na plexi, zdjęcia na plexi, plexi ze zdjęcia, grafika na plexi, druk na pleksie, pleksi ze zdjęcia, pleksa z nadrukiem, wydruk na pleksi, pleksi na wymiar, drukowanie na plexi
Znajdziesz nas również na opix.pl
biuro@rainbowzoom.pl
Tel.: +48 792 566 752
Copyrights© 2009-2024