najlepsze-wzory mapy zdjecia
Pejzaż
Architektura
Ludzie
Fauna i Flora
Przedmioty
Transport
Jedzenie i Na..
Sport i Wypoc..
Tło i Tekstu..
Abstrakcyjne
Inne
Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 18:00, email: biuro@rainbowzoom.pl, tel.: 792 566 752
 
plexi 360

Cyfrowy Druk Obrazów na Plexi (Akrylu)

Bezpośredni druk na pleksi, obrazy na plexi, zdjęcie na pleksie, druk na akrylu, pleksi na wymiar, zdjęcie na plexi.Jednym z nowocześniejszych materiałów wykorzystywanych w nowych technologiach druku cyfrowego jest pleksi. Obrazy na plexi są zarówno nowoczesne, jak i stylowe. Bezpośredni druk na pleksi gwarantuje doskonałą jakość obrazu, wykonywany jest w technologii UV wykorzystując miękkie, wodoodporne tusze. Dostępne grubości materiału to 5mm i 10mm.

Druk na akrylu nadaje głębii obrazom, oferujemy pleksi na wymiar i wydrukujemy w najwyższej możliwej jakości dowolne zdjęcie na plexi, zamów pleksi do swojego salonu, sypialni, biura, łazienki. Każde zdjęcie na pleksie jest wodoodporne, odporne na warunki atmosferyczne i promienie UV. Może więc być eksponowane zarówno wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz budynków.
Płyty przytwierdzane są do ściany w odległości 20mm, za pomocą czterech aluminiowych, stylowych mocowań, dostarczanych wraz z produktem. Dodatkowo, diamentowo wygładzane krawędzie płyty nadają jej imponujący wygląd.

Do druku na plexi stosujemy dwie metody:
- pełny wydruk obrazu na płycie bez przezroczystych powierzchni,
- druk transparentny na powierzchni bez użycia białego koloru, co dodaje głębi obrazu. Kolory są przejrzyste, więc po zawieszeniu na ścianie kolor ściany jest zamiennikiem dla obszarów przezroczystych. Dlatego ta metoda jest bardziej odpowiednia do druku tego rodzaju obrazów, jeśli chcemy wykorzystać przezroczystość materiału.

acrylic fixings
Bezpośredni druk na pleksi gwarantuje doskonałą jakość obrazu. Oferujemy pleksi na wymiar i dowolne zdjęcie na plexi.
RainbowZoom kontakt
Nasza bogata galeria oparta jest na zdjęciach najlepszych, profesjonalnych fotografów i grafików z całego świata.

Każdy nasz produkt, który drukujemy, gwarantuje najwyższej jakości unikalny
i niepowtarzalny efekt.
Prześlij nam swoje zdjęcie, określ
wymiary i rodzaj materiału dla
Twojego indywidualnego
produktu.
Zapisz się do Newslettera
newsletter loading
fototapety ścienne, druk online, cyfrowy druk, druk na płótnie, Twoje zdjęcie na płótnie, usługi cyfrowego druku online, wydrukuj własne zdjęcie, cyfrowy druk, niesamowity cyfrowy druk, druk na fototapecie, druk na folii, druk na plexi, druk na aluminium, druk na banerze, druk na płytkach szklanych, druk na tkaninach, druk na PCV, druk naklejek na meble
biuro@rainbowzoom.pl
Tel.: +48 792 566 752
Copyrights© Robust Development 2009-2017