najlepsze-wzory mapy zdjecia
Druk na plexi, przykładowe obrazy na plexi
Druk na plexi
• niesamowity, krystaliczny efekt
• frezowanie dowolnego kształtu
• opcja druku do podświetleń
losowe opinie

Druk na Plexi / Akrylu - obrazy na plexi, zdjęcie na plexi

Bezpośredni druk na pleksi, druk na plexi, obrazy na plexi, zdjęcie na plexi, zdjęcie na pleksie, druk na akrylu, pleksi na wymiar

Jednym z nowocześniejszych materiałów wykorzystywanych w nowych technologiach druku cyfrowego jest pleksi. Obrazy na plexi są zarówno nowoczesne, jak i stylowe. Bezpośredni druk na plexi gwarantuje doskonałą jakość obrazu, wykonywany jest w technologii UV wykorzystując miękkie, wodoodporne tusze. Dostępne grubości materiału to 5mm i 10mm.

Druk na akrylu nadaje głębi obrazom, oferujemy druk na pleksi na wymiar i wydrukujemy w najwyższej możliwej jakości dowolne zdjęcie na plexi, zamów pleksi do swojego salonu, sypialni, biura, łazienki. Każde zdjęcie na pleksie jest wodoodporne, odporne na warunki atmosferyczne i promienie UV. Może więc być eksponowane zarówno wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz budynków.

druk na plexi - mocowania dystansowe do obrazów na plexi

Płyty przytwierdzane są do ściany w odległości 20mm, za pomocą czterech aluminiowych, stylowych mocowań, dostarczanych wraz z produktem. Dodatkowo, diamentowo wygładzane krawędzie płyty nadają jej imponujący wygląd.

Druk na plexi wykonujemy w jednej z czterech dostępnych metod nadruku:

- PLEXI FULL-COLOR: druk na plexi w pełnym kolorze, czyli wydruk obrazu na płycie plexi kolorami CMYK+Biały. Biały kolor, jako ostatnia warstwa, jest aplą niwelującą przezroczystość obrazu.

- PLEXI TRANSPARENT: transparentny druk na plexi bez użycia białego koloru, co nadaje głębi obrazu. Kolory bez białego podkładu są półprzezroczyste, więc po zawieszeniu na ścianie kolor ściany jest formą apli dla obrazu.

- PLEXI SPOT: druk na plexi z wybiórczym, białym kolorem (tzw. spot white). Biały kolor wykorzystany w najistotniejszych miejscach drukowanej grafiki pozwala na wyodrębnienie interesującej treści obrazu, pozostałe elementy grafiki drukowane bez białego podkładu są półprzezroczyste.

- PLEXI 2xCMYK: druk do podświetleń, czyli wykorzystanie 3 warstw druku w kolejności: CMYK + Biały + CMYK. Druk 2 warstw koloru pozwala zachować intenywność barw, kiedy obraz podświetlany jest od tyłu.

Bezpośredni druk na plexi gwarantuje doskonałą jakość obrazu. Oferujemy możliwość zamówienia pleksi na wymiar - prześlij swój plik i wydrukuj dowolne zdjęcie na plexi.

ZOBACZ: Druk na plexi - dostępne grubości płyt plexi i ceny

Pełna oferta
Nasza bogata galeria oparta jest na zdjęciach i pracach profesjonalnych fotografów i grafików z całego świata.

Każdy produkt, jaki wydrukujemy to gwarancja najwyższej jakości i trwałości z unikalnym efektem wizualnym.
Z Twojego zdjęcia
Prześlij własny plik, wybierz produkt, określ jego wymiary i zamów profesjonalny wydruk.
Wyślij plik do druku
fototapety ścienne, druk online, cyfrowy druk, druk na płótnie, Twoje zdjęcie na płótnie, usługi cyfrowego druku online, wydrukuj własne zdjęcie, cyfrowy druk, niesamowity cyfrowy druk, druk na fototapecie, druk na folii, druk na plexi, druk na aluminium, druk na banerze, druk na płytkach szklanych, druk na tkaninach, druk na PCV, druk naklejek na meble
biuro@rainbowzoom.pl
Tel.: +48 792 566 752
Copyrights© Robust Development 2009-2017