najlepsze-wzory mapy zdjecia
Druk na plexi, przykładowe obrazy na plexi
Druk na plexi
• niesamowity, krystaliczny efekt
• frezowanie dowolnego kształtu
• opcja druku do podświetleń
losowe opinie

Druk na Plexi / Akrylu - obrazy na plexi, zdjęcie na plexi

Bezpośredni druk na pleksi, druk na plexi, obrazy na plexi, zdjęcie na plexi, zdjęcie na pleksie, druk na akrylu, pleksi na wymiar

Jednym z nowocześniejszych materiałów wykorzystywanych w nowych technologiach druku cyfrowego jest pleksi. Obrazy na plexi są zarówno nowoczesne, jak i stylowe. Bezpośredni druk na pleksi gwarantuje doskonałą jakość obrazu, wykonywany jest w technologii UV wykorzystując miękkie, wodoodporne tusze. Dostępne grubości materiału to 5mm i 10mm.

Druk na akrylu nadaje głębii obrazom, oferujemy pleksi na wymiar i wydrukujemy w najwyższej możliwej jakości dowolne zdjęcie na plexi, zamów pleksi do swojego salonu, sypialni, biura, łazienki. Każde zdjęcie na pleksie jest wodoodporne, odporne na warunki atmosferyczne i promienie UV. Może więc być eksponowane zarówno wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz budynków.

mocowania dystansowe do plexi

Płyty przytwierdzane są do ściany w odległości 20mm, za pomocą czterech aluminiowych, stylowych mocowań, dostarczanych wraz z produktem. Dodatkowo, diamentowo wygładzane krawędzie płyty nadają jej imponujący wygląd.

Do druku na plexi stosujemy dwie metody:
- pełny wydruk obrazu na płycie bez przezroczystych powierzchni,
- druk transparentny na powierzchni bez użycia białego koloru, co dodaje głębi obrazu. Kolory są przejrzyste, więc po zawieszeniu na ścianie kolor ściany jest zamiennikiem dla obszarów przezroczystych. Dlatego ta metoda jest bardziej odpowiednia do druku tego rodzaju obrazów, jeśli chcemy wykorzystać przezroczystość materiału.

Bezpośredni druk na pleksi gwarantuje doskonałą jakość obrazu. Oferujemy pleksi na wymiar i dowolne zdjęcie na plexi.

Pełna oferta
Nasza bogata galeria oparta jest na zdjęciach i pracach profesjonalnych fotografów i grafików z całego świata.

Każdy produkt, jaki wydrukujemy to gwarancja najwyższej jakości i trwałości z unikalnym efektem wizualnym.
Z Twojego zdjęcia
Prześlij własny plik, wybierz produkt, określ jego wymiary i zamów profesjonalny wydruk.
Wyślij plik do druku
fototapety ścienne, druk online, cyfrowy druk, druk na płótnie, Twoje zdjęcie na płótnie, usługi cyfrowego druku online, wydrukuj własne zdjęcie, cyfrowy druk, niesamowity cyfrowy druk, druk na fototapecie, druk na folii, druk na plexi, druk na aluminium, druk na banerze, druk na płytkach szklanych, druk na tkaninach, druk na PCV, druk naklejek na meble
biuro@rainbowzoom.pl
Tel.: +48 792 566 752
Copyrights© Robust Development 2009-2017