najlepsze-wzory mapy zdjecia
Pejzaż
Architektura
Ludzie
Fauna i Flora
Przedmioty
Transport
Jedzenie i Na..
Sport i Wypoc..
Tło i Tekstu..
Abstrakcyjne
Inne
Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 18:00, email: biuro@rainbowzoom.pl, tel.: 792 566 752
 

Cyfrowy Druk Obrazów Na Naklejkach Na Meble

Naklejki na meble, wysokiej jakości druk na naklejkach na meble, cyfrowy druk naklejek na meble, druk naklejekDrukowane naklejki to idealny sposób na odświeżenie mebli, ścian lub każdej płaskiej powierzchni. Można je naklejać m.in. na szkło, drewno, ściany, metal, plastik itp. Warunkiem jest płaska i gładka powierzchnia.

Naklejki na meble drukowane w najwyższej jakości dają drugie życie wysposażeniu naszego mieszkania, w szczególności niezwykły sposób są w stanie odmienić meble i dopasować ich wygląd do indywidualnego gustu. Jedyną barierą przy tworzeniu owych aplikacji jest wyobraźnia. Druk naklejek odbywa się w technologii, która gwarantuje bezwonność i nietoksyczność drukowanych obrazów.

W naszej ofercie znajdziesz naklejki ze zdjęcia jak i naklejki z plików przesłanych przez Ciebie. Nasza oferta materiałowa do dekoracji mebli (folie matowe, folie błyszczące, folie z laminatem, folie przezroczyste i inne) daje szeroką gamę możliwości wykonania unikalnych dekoracji.

Nasz edytor ZoomEdit® umożliwia w prosty sposób projektowanie aplikacji meblowych w idealnych, rzeczywistych wymiarach, dopasowanych do blatów, szuflad, szaf, stołów, sprzętu AGD, oraz wszelkiego rodzaju instalacji meblowych.
RainbowZoom kontakt
Nasza bogata galeria oparta jest na zdjęciach najlepszych, profesjonalnych fotografów i grafików z całego świata.

Każdy nasz produkt, który drukujemy, gwarantuje najwyższej jakości unikalny
i niepowtarzalny efekt.
Prześlij nam swoje zdjęcie, określ
wymiary i rodzaj materiału dla
Twojego indywidualnego
produktu.
Zapisz się do Newslettera
newsletter loading
fototapety ścienne, druk online, cyfrowy druk, druk na płótnie, Twoje zdjęcie na płótnie, usługi cyfrowego druku online, wydrukuj własne zdjęcie, cyfrowy druk, niesamowity cyfrowy druk, druk na fototapecie, druk na folii, druk na plexi, druk na aluminium, druk na banerze, druk na płytkach szklanych, druk na tkaninach, druk na PCV, druk naklejek na meble
biuro@rainbowzoom.pl
Tel.: +48 792 566 752
Copyrights© Robust Development 2009-2017